#5443 C adelel

Vitamín C lipozomálny 200ml

Adelle Davis
04243
Posledné kusy v sklade
15,00 €

(75,00 € l)

S DPH
Vitamín C je látka, bez ktorej naše telo nedokáže normálne fungovať (pri extrémnom nedostatku by dokonca zomrelo), ale nedokáže si ho samo vytvoriť. Musí ho teda prijímať zvonku. Zdrojom vitamínu C sú potraviny alebo výživové doplnky.

 

Lipozomálna forma má na rozdiel od bežných foriem až 6-krát vyššiu vstrebateľnosť.

Vhodný pre vegánov.

Bez geneticky upravených látok.

Bez lepku.

Nevhodné pre deti do 3 rokov

Zloženie: demineralizovaná voda,genetický nemodifikovaný slnečnicový lecitín,kyselina L-askorobová,askorban sodný, zahusťovadlo (xantánová živica), sorbát draselný.

Výživové hodnoty : vitamín C 1000mg- 1250% *RVH,lecitín slenčnicový 1313mg - obsah v dennej dávke.*Referenčná výživová hodnota.

Alergény: Tento produkt neobsahuje deriváty sóje ani žiadne iné hlavné alergény: mlieko, vajcia, ryby, ustrice, orechy, obilie a arašidy. Neobsahuje lepok.

Výrobca: Adelle Davis, s.r.o.,Karloveská 63,841 04 Bratislava,SR

Prehlásenie: firma Adelle Davis s.r.o., jej zamestnanci či spolupracujúce osoby žiadnu z vyššie uvedených informácií neprehlasujú ako a ani nie sú návodom na liečbu či odporúčanie liečby pre akékoľvek mentálne či telesné stavy. Je na rozhodnutí každého jedného spotrebiteľa, či sa pre užívanie tohto produktu rozhodne a prípadne sa o jeho užívaní poradí s lekárom alebo lekárnikom.

 

2 položky
No reviews
Produkt bol pridaný do zoznamu prianí
Product added to compare.