#5441 magnezium

Magnézium lipozomálne 200ml

Adelle Davis
04902
18,00 €

(90,00 € l)

S DPH

Horčík potrebuje každá bunka v tele, vrátane mozgu, súčasne s vitamínom B6. Vitamín B6 zo stravy sa veľmi ťažko vstrebáva bez prítomnosti horčíka. V oblastiach, kde je horčík hojný v pôde i vo vode, temer nie sú známky zubných kazov, zlomeniny kostí ani u starých ľudí.

 

Lipozomálna forma má na rozdiel od bežných foriem až 6-krát vyššiu vstrebateľnosť.

Vhodný pre vegánov.

Bez geneticky upravených látok.

Bez lepku.

Nevhodné pre deti do 3 rokov

Zloženie: citrát horečnatý,vitamín B6(pyridoxín hydrochlorid),demineralizovaná voda,genetický nemodifikovaný slnečnicový lecitín,kyselina citrónová,zahusťovadlo (xantánová živica),sorban draselný.

Výživové hodnoty : horčík 200 mg- 53,3% *RVH,vitamín B6(pyridoxín) 20mg- 1429%*RVH- obsah v dennej dávke.*Referenčná výživová hodnota.

Alergény: Tento produkt neobsahuje deriváty sóje ani žiadne iné hlavné alergény: mlieko, vajcia, ryby, ustrice, orechy, obilie a arašidy. Neobsahuje lepok.

Výrobca: Adelle Davis, s.r.o.,Karloveská 63,841 04 Bratislava,SR

Prehlásenie: firma Adelle Davis s.r.o., jej zamestnanci či spolupracujúce osoby žiadnu z vyššie uvedených informácií neprehlasujú ako a ani nie sú návodom na liečbu či odporúčanie liečby pre akékoľvek mentálne či telesné stavy. Je na rozhodnutí každého jedného spotrebiteľa, či sa pre užívanie tohto produktu rozhodne a prípadne sa o jeho užívaní poradí s lekárom alebo lekárnikom.

5 položky
No reviews
Produkt bol pridaný do zoznamu prianí
Product added to compare.